Тож, що таке ФЛОК ?!

Чому саме флоковані вішаки..?

  Флок (flock) - дуже практичний матеріал, за зручністю використання у порівнянні з іншими. Флоковані поверхні приємні на дотик і мають насичену кольорову гамму.

  Флокування (flocking) - технологія, за допомогою якої матеріалу з гладкою поверхнею додають текстильний вид, який можливо порівняти з хутром, велюром, бархатом, замшею. Флокування здійснюється за допомогою електростатичного нанесення ворсу на основу, заздалегідь підготовлену та покриту клеєм (адгезивом).

  Історія використання методів електрофлокування починається з 20-30 років 20 століття. Особливий інтерес до флокування з'явився в 70-х роках, коли промисловість почала виготовляти якісні і дешеві матеріали. Згодом виникли і нові напрямки. Флокована поверхня повинна бути не тільки прикрасою, але в деяких випадках може виконувати і технічні завдання: тепло і звукоізоляцію, оптичні (зміна відбиття світла шляхом матуючого ефекту) і механічні функції.

  Минули часи, коли флоковані вішаки можливо було побачити лише в магазинах брендового одягу. Сьогодні флоковані вішаки, тремпель, плічки є прикрасою звичайної шафи у будь кого в дома.

  Флокований вішак дбайливо  ставиться до Вашого одягу. Флок дозволяє речам висіти на плічках без ризику витягнутися або деформуватися, Ваш одяг буде висіти саме так як Вам потрібно - ні витягнутих комірців, ні складок. Сам по собі флок ніколи не втратить свого забарвлення, він не має запаху і абсолютно нешкідливий так само як і матеріали які ми використовуємо у виробництві.

  Флоковані плечики не розкіш, це необхідність Вашої шафи.